Strona główna Kontakt Napisz do nas
Nasze gimnazjum
Historia szkoły
Kilka słów o szkole
Nasze osiągnięcia
Osiągnięcia sportowe
Dyrekcja
Sekretariat
Grono pedagogiczne
Psycholog
Biblioteka
Pielęgniarka
Pracownicy
Zespół TWIST
Współpraca
Dokumenty szkoły
Wyniki egzaminów
Kontakt
 
Nasz patron
Biografia
 
Sztandar
Nasz sztandar
 
Rada Rodziców
Skład Rady
Regulamin
Konto Rady Rodziców
Kontakt
 
BIP
 
 
Dla uczniów
Zajęcia dodatkowe
Zastępstwa
Dzwonki
Wychowawcy
Samorząd uczniowski
Konkursy
Jadłospis
Diablik Szkolny
English Corner
Projekty edukacyjne
 
Galeria
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2016/2017
Galeria filmów
 
Dla rodziców
Kalendarz roku szkolnego
Zebrania / Konsultacje
Podręczniki
Programy nauczania
Wymagania edukacyjne
Ważne informacje
 
Rekrutacja
Procedury rekrutacji
Obwód naszej szkoły
 
Licznik odwiedzin
liczniki
 
Autorzy strony
 
 
Grono pedagogiczne

 

 

Nazwisko i imię (skrót)

Nauczany przedmiot

Brożek Agata

j. angielski

Brożek Katarzyna

j. niemiecki

Chacuś Dominika

wychowanie fizyczne

Chudy Jakub

matematyka

Denicka Irena

j. polski

Gawliczek Anna

bibliotekarz

Grzesiak Patrycja

religia

Jaszczurowski Paweł

wychowanie fizyczne / treningi

Knapek Joanna

plastyka

Komarnicka Joanna

j. angielski

Kurcius Anna

j. angielski

Loska-Małek Urszula

surdopedagogika

Maniura Robert

chemia / matematyka

Molenda Beata

historia

Morawiec Bożena

matematyka

Mucha Bogdan

muzyka / plastyka / zaj. artystyczne

Myszor Anna

wychowanie fizyczne

Nicpoń Klaudia

j. niemiecki

Niedobecka Katarzyna

wychowanie fizyczne / treningi

Pałęga – Kopeć Małgorzata

geografia / edukacja dla bezpieczeństwa

Panek Józef

religia

Powała Jolanta

wychowanie fizyczne

Powolna Elżbieta

chemia

Rewaj Joanna

bibliotekarz

Różalska Edyta

j. niemiecki

Sajda Teofila

matematyka

Siedlecka Monika

j. niemiecki

Stoch Gabriela

psycholog

Świdergał Tomasz

historia / wos

Świerkot Elżbieta

informatyka / zaj. techniczne

Tabor Agnieszka

j. polski

Ulrych Edward

wychowanie do życia w rodzinie / wos

Waleczek Aleksandra

fizyka

Wawrzaszek Ireneusz

surdopedagogika

Wierzbicka Maria

biologia

Witkowska Marta

j. polski

Wołk-Jankowski Paweł

wychowanie fizyczne / trening

Wróblewski Jacek

wychowanie fizyczne / trening