GIM19
e-Reklama Firmy w Internecie
dziś: 07.02.2023r.

Sklep z paszą dla zwierząt i karmą dla gołębi


Firma

Adres:
P.P.H.U. KAMPOL

ul. Wieluńska 12a
97-438 Rusiec
woj. łódzkie
E-Mail: info@kampolrusiec.pl
Telefon:+43 6766132
Strona:https://kampolrusiec.pl
https://kampolrusiec.pl


https://kampolrusiec.pl/

Do wszystkich zawodowych hodowców zwierząt, jak i amatorów i hobbystów zainteresowanych pełnowartościowym pokarmem, kierowana jest oferta firmy Kampol. Na firmowej stronie internetowej pod adresem kampolrusiec.pl znajdziecie Państwo sklep internetowy, w którym można nabyć, między innymi:

  • Ziarna, takie jak: chleb świętojański, cieciorka, dyna, gorczyca, groch i wiele innych,
  • Karmę dla gołębi: oczyszczającą, energetyczną czy uniwersalną,
  • Karmę dla kanarków i papug, zarówno tych małych, jak i dużych gatunków,
  • Paszę dla kur i kaczek, również dla tych od pierwszego dnia życia,
  • Karmę dla dzikich ptaków, które warto wspierać szczególne w zimowe, chłodne dni,.
Pokarm dla gryzoni i królików, który jest nie tylko pełnowartościowy, ale też smaczny.Ponadto, w ofercie znajduje się także karma dla bażantów, pawi i kuropatw oraz przepiórek i perliczek. Wszystkie pełne witamin i minerałów. Oferta jest naprawdę szeroka, dlatego warto wejść na stronę www i przejrzeć, jakie produkty dostępne są od ręki. Produkty spożywcze prosto od producenta.

Produkty spożywcze prosto od producenta

Oprócz pasz dla zwierząt firma Kampol oferuje wysokiej jakości produkty spożywcze dla ludzi. Co warto pokreślić, to fakt, że firma zajmuje się produkcją grochu łuskanego i kaszy jaglanej, dzięki czemu w efekcie otrzymujemy produkt, który posiada cenne składniki odżywcze. Przede wszystkim, produkcja odbywa się według tradycyjnych metod i z wykorzystaniem wysokiej jakości surowca. Stąd, groch łuskany zawiera sporo cennego białka i warto sięgać po niego w codziennej diecie. Kaszę jaglaną natomiast, firma produkuje już od lat osiemdziesiątych, dlatego doświadczenie w tym temacie daje firmie możliwość produkcji kaszy, która dostarcza organizmowi cenne witaminy. Co ważne, kasza jaglana nie zawiera glutenu, jest więc idealna dla osób, które chcą lub muszą go unikać. W ofercie firmy Kampol znajduje się także kasza jęczmienna, kasza gryczana oraz siemię lniane. Potrzebujesz więcej? Wejdź na stronę kampolrusiec.pl i sprawdź, co firma ma jeszcze do zaoferowania. Zaufaj doświadczeniu i nowoczesnej technologii, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte
///////// \\\\\\\\\\
GIM19 © 2023