Strona główna Kontakt Napisz do nas
Nasze gimnazjum
Historia szkoły
Kilka słów o szkole
Nasze osiągnięcia
Osiągnięcia sportowe
Dyrekcja
Sekretariat
Grono pedagogiczne
Psycholog
Biblioteka
Pielęgniarka
Pracownicy
Zespół TWIST
Współpraca
Dokumenty szkoły
Wyniki egzaminów
Kontakt
 
Nasz patron
Biografia
 
Sztandar
Nasz sztandar
 
Rada Rodziców
Skład Rady
Regulamin
Konto Rady Rodziców
Kontakt
 
BIP
 
 
Dla uczniów
Zajęcia dodatkowe
Zastępstwa
Dzwonki
Wychowawcy
Samorząd uczniowski
Konkursy
Jadłospis
Diablik Szkolny
English Corner
Projekty edukacyjne
 
Galeria
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2016/2017
Galeria filmów
 
Dla rodziców
Kalendarz roku szkolnego
Zebrania / Konsultacje
Podręczniki
Programy nauczania
Wymagania edukacyjne
Ważne informacje
 
Rekrutacja
Procedury rekrutacji
Obwód naszej szkoły
 
Licznik odwiedzin
liczniki
 
Autorzy strony
 
 
OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 W GIMNAZJUM NR 19 IM. HENRYKA SŁAWIKA W KATOWICACH

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień/godzina/rodzaj zajęć

Bereszka Agnieszka

Wtorek, 14.35-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody, zajęcia będą odbywały się, co 2 tygodnie.

Brożek Agata

Wtorek, 14.35-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego
Środa, 14.30-15.20- przygotowanie do konkursów.

Chudy Jakub

Czwartek,14.35-15.20- kółko matematyczne.
Piątek, 7.10- 7.55 konsultacje z matematyki

Gawliczek Anna

Piątek, 13.35-14.35-  Zaczytani- kółko biblioteczne.

Gądzik Łukasz

Czwartek, 15.20-16.05 -kółko historyczne dla klas 4-6 SP, sala nr 23.

Grzesiak Patrycja

Wtorek, 14.35-15.20- przygotowanie do konkursów.
Środa,13.45-14.30- kółko misyjne

Jaszczurowski Paweł

Wtorek, 16.00-18.00 mecze ligowe w lidze Kadetek.

Klimasara Dorota

Wtorek, 15.30-17.00- zajęcia z origami, zajęcia będą odbywały się w każdy drugi wtorek miesiąca.
Zajęcia wyrównawcze ustalane na bieżąco według potrzeb.

Kmiecik Joanna

Czwartek, 14.25-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego. Zajęcia będą się odbywały, co dwa tygodnie.

Knapek Joanna

Piątek, 12.50-13.35- kółko plastyczne

Kurcius Anna

Wtorek, 14.30-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego.

Luksa Katarzyna

Środa, 15.25- 17.45-  zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i rozwijające wiedzę (przygotowanie do konkursu kuratoryjnego). W przypadku zainteresowania uczniów historia po angielsku. Zajęcia będą się odbywały, co dwa tygodnie w sali nr 23.

 

Maniura Robert

Poniedziałek, 13.45-14.30 - Pitagoras twierdzi … - zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, sala nr 2.

Środa, 12.50-13.35 – Logisticus – czyli zdolny do logicznego myślenia - zajęcia rozwijające umiejętności nie tylko matematyczne, sala nr.2
Piątek, 12.50-13.35 – Tales dowodzi … - zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, sala nr 2.

Marciniak Joanna

Poniedziałek, 7.10-7.55- zajęcia wyrównawczo- dydaktyczne w zależności od potrzeb z matematyki lub chemii, po umówieniu się z nauczycielem dla klas: 3a,3b,3c,3d.

Poniedziałek, 8.00-8.45- zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne z matematyki/chemii dla klasy 2a.

Wtorek, 14.35-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii dla klas 2b i 2c.

Czwartek, 14.35-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii dla klasy 7a.

Czwartek, 7.10-7.55- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii dla klasy 2d.

 

Mazur Klaudia

Wtorek, 7.10-7.55- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j.polskiego dla klasy 3d, zajęcia będą się odbywały w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

Wtorek, 7.10-7.55 koło przedmiotowe z j.polskiego dla klasy 3a, zajęcia będą się odbywały w każdy drugi wtorek miesiąca.

Wtorek, 11.40-12.25- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla klasy 4a z j.polskiego.

Piątek, 13.40-14.25- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 6a.

                                      

Młynarska Ewa

Piątek, 15.30- koło przedmiotowe z języka polskiego. Możliwość indywidualnego ustalenia terminu zajęć.

Mucha Bogdan

Poniedziałek, 15.30-17.30- zajęcia muzyczne

Muzyk Elżbieta

 

 

Poniedziałek,11.40-12.25- zajęcia plastyczno-techniczne.

Poniedziałek, 12.25-13.40- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.

Środa,11.40-12.25- Ericksonowska terapia bajką.

Myszor Anna

Poniedziałek, 13.45-15.20- zajęcia sportowe z piłki nożnej.

Ks. Palowski Michał

Szkolna Służba Sanitarna- spotkania ustalane na bieżąco.

Pałęga – Kopeć Małgorzata

Piątek, 14.35-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii oraz zajęcia z przedmiotu EDB ustalane na bieżąco według potrzeb.
Piątek, 15.25-16.10- zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w miesiącu.

Powała Jolanta

Wtorek,14.35-15.20- zajęcia taneczne zespołu TWIST

Rewaj Joanna

Poniedziałek,8.25-8.55 kółko biblioteczne
Czwartek, 14.30-15.00- kółko biblioteczne

Różalska Edyta

Poniedziałek, 14.30-15.15 - zajęcia rozwijające zdolności językowe. Zajęcia będą odbywały się, co 2 tygodnie.

Środa, 14.35-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.niemieckiego
Możliwość umówienia się w innym terminie według potrzeb uczniów.

Sajda Teofila

Wtorek,7.10-7.55- zajęcia wyrównawcze z matematyki

Stoch Gabriela

Środa, 15.30-16.15- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

Świerkot Elżbieta

Czwartek, 14.35-15.20- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z informatyki.
Czwartek, 15.25-16.10- zajęcia rozwijające zainteresowania z informatyki.

 

Wtorek, 13.45-15.30- Koło Działań Twórczych (quilling, iris folding i dekoracje nie tylko z papieru). Zajęcia będą się odbywały w każdy pierwszy wtorek  miesiąca.

Ulrych Edward

Środa, 16.15-17.15- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z WOS-u dla klas drugich i trzecich gimnazjum, sala nr.25

Waleczek Aleksandra

Poniedziałek, 15.20-16.30- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki.
Środa,7.30-8.00- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki.

 

Wawrzaszek Ireneusz

Zajęcia umawiane w zależności od potrzeb.

Wierzbicka Maria

Środa,14.30-15.20- kółko zainteresowań z biologii.
Środa, 15.20-16.10- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z biologii.

Witkowska Marta

Wtorek,  14.25-15.20- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego
Czwartek, 14.25-15.20- zajęcia rozwijające umiejętności z j.polskiego.

Wołk-Jankowski Paweł

Czwartek,15.00-18.00 mecze koszykówki, zajęcia będą odbywały się co 2 tygodnie.

Wróblewski Jacek

Czwartek, 16.00-18.00 mecze koszykówki dla klasy 3d gimnazjum.