GIM19
e-Reklama Firmy w Internecie
dziś: 25.06.2024r.

Ładowarka do roweru bosch ze sklepu Eładowarki


Firma

Adres:
Eładowarki

ul. Mieszka I 7/A
65-040 Zielona Góra
woj. lubuskie
E-Mail: sklep@eladowarki.com
Telefon:+48 692 757 005
Strona:https://eladowarki.com
https://eladowarki.com


https://eladowarki.com/bosch/75-ladowarka-orginalna-bosch-36v-2a-4a-6a-linia-activeperfor-do-rower-elektryczny-szybka.html

Wiosną i latem chętnie korzystamy z pięknej, słonecznej pogody i spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Nogi nie poniosą nas tak daleko, jakbyśmy chcieli, to najwyższy czas pomyśleć o dobrym sprzęcie, jakim jest rower elektryczny, na którym można przemierzyć o wiele więcej kilometrów, niż nam się wydaje.Kupując rower Bosch z napędem akumulatorowym, musimy pomyśleć również o dobrej ładowarce, dzięki której rower będzie zawsze przygotowany do dalszej trasy.Sklep online eladowarki.pl, z siedzibą w Zielonej Górze posiada w swojej ofercie wiele modeli nowych i oryginalnych ładowarek firm takich jako Bosch, Li-Ion, Panasonic, Yamaha czy AEG. Doświadczona i profesjonalna obsługa sklepu służy fachową pomocą w doborze ładowarki o odpowiedniej mocy do danego modelu akumulatora. Ponieważ posiadają one różne napięcia - 24v 2A lub 3A parametry ładowania muszą być adekwatne do napięcia. Ładowarki wyposażone są w diodę, dzięki której widać cały proces ładowania. Czerwona dioda podświetla się w czasie ładowania, natomiast zielona, gdy ładowarka jest już gotowa do użycia.

Ładowarka do roweru bosch

Ładowarka jest też przyjazna dla środowiska dzięki funkcji odcięcia prądu, gdy akumulator jest już naładowany.Litowo-jonowe akumulatory są bardziej tolerancyjne i dokładniejsze w czasie pracy ładowania i jeśli chodzi o dopasowanie do odpowiedniego modelu akumulatora, to również w tej kwestii doradzi kompetentny personel sklepu. Serwis Eladowarki.pl to sklep, w którym znajdą Państwo tylko sprawdzone i nowe akcesoria wprost od producentów do rowerów elektrycznych wielu marek.Ładowarka do roweru Bosch zakupiona w sklepie internetowym eladowarki.pl to doskonały i trwały sprzęt, który pozwoli w szybkim czasie naładować akumulator i cieszyć się długimi przejażdżkami z rodziną i przyjaciółmi po okolicy, jak i na dalsze samotne czy też grupowe wyprawy. Oryginalny sprzęt marki Bosch cechuje się najwyższą jakością i trwałością co idzie w parze z korzystną ceną spełniając Państwa oczekiwania.Sklep eladowarki.pl zaprasza do zapoznania się z bogatym asortymentem, jak i do konsultacji oraz porad, których udzieli wykwalifikowana obsługa firmy.

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09:00-17:00
Środa09:00-17:00
Czwartek09:00-17:00
Piątek09:00-17:00
Sobota10:00-14:00
NiedzielaZamknięte

Lista recenzji


///////// \\\\\\\\\\
GIM19 © 2024