GIM19
e-Reklama Firmy w Internecie
dziś: 25.04.2024r.

Nauka jazdy z doświadczonym instruktorem w Kielcach

Firma

Adres:
U Sławka - Szkoła Jazdy

ul. Poleska 44
woj. świętokrzyskie
E-Mail: uslawka@poczta.onet.pl
Telefon:+48 413 335 080
Strona:https://www.uslawka.com

Jazdy dodatkowe

U Sławka to szkoła jazdy w Kielcach, oferująca jazdy dodatkowe dla tych osób, które chcą się podszkolić i wykupić kilka jazd autem ekstra. Mogą one po prostu nie być pewne swoich umiejętności lub chcieć daną rzecz związaną z prowadzeniem auta, porządnie przećwiczyć. To też dobra opcja dla tych osób, które z jakichś powodów nie zdały egzaminu na prawo jazdy i chciałyby odbyć jeszcze kilka jazd pod okiem instruktora. Firma oferuje dodatkowe lekcje, dzięki którym kursant nabierze pewności siebie i porządnie przećwiczy to, w czym czuje się niepewnie. Jeśli więc szukasz instruktora nauki jazdy, który z cierpliwością, na spokojnie i zapewniając swobodną atmosferę w aucie, nauczy Cię na przykład parkowania, zawracania czy tak zwanej zatoczki, to wybierz firmę "U Sławka. Szkoła jazdy". W Kielcach wykupisz jazdy dodatkowe, dzięki którym kolejne podejście do egzaminu będzie zdane pozytywnie. Instruktorzy są na tyle wyszkoleni i przygotowani, że każdy, niezależnie od płci i dotychczasowych umiejętności związanych w prowadzenie autem, będzie świetnym kierowcą.

Szkoła jazdy w Kielcach oferująca jazdy dodatkowe

Szkoła jazdy w Kielcach oferuje jazdy dodatkowe na placu manewrowym lub na mieście. Wszystko w zależności od tego, czego potrzebuje klient i co chce jeszcze przećwiczyć. Firma "U Sławka. Szkoła Jazdy" ma elastyczne podejście do klienta, dlatego oferuje wykupienie dodatkowych lekcji dla wszystkich tych osób, które czują, że muszą jeszcze poćwiczyć prowadzenie auta pod okiem specjalisty. Firma oferuje dogodne terminy, atrakcyjne ceny i wykupienie takiej ilości godzin dodatkowych, które w pełni zadowolą klienta. Jeśli chcesz zostać kursantem szkoły jazdy w Kielcach lub jazdy dodatkowe, to coś, co Cię interesuje, to koniecznie wejdź na stronę internetową, znajdującą się pod adresem uslawka.com. Znajdziesz tam pełną ofertę oraz podstawowe informacja na temat tego, co zrobić, by móc usiąść za kierownicą. Instruktorzy podczas każdej lekcji uczą kursantów, jak prawidłowo prowadzić auto oraz jak zachowywać się bezpiecznie i kulturalnie na drodze. Jedna lekcja to duża dawka wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09:00-19:00